Tisztelt Érdeklődő! Edző BSc - Szakedző képzés a Debreceni Egyetemen!

A Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézete 2023 szeptemberétől Edző BSc - Szakedző képzést indít! Aerobic, atlétika, judo, kézilabda, kosárlabda és úszás sportágakban, nappali tagozaton várjuk a jelentkezőket.

Jelentkezz az újonnan induló hat féléves képzésünkre, ahol hazai és nemzetközi tapasztalattal rendelkező sportszakemberektől sajátíthatod el az edzői szakma fortélyait.

A sporttudományi, sportelméleti és sportszakmai, gyakorlati hátteret az országban egyedülálló modern sportlétesítmények és laborok, valamint többek között három kiemelet állami akadémia, a DEAC Korsárlabda Akadémia, a DVSC Kézilabda Akadémia, a DVSC Labdarúgó Akadémia és a DEAC, a DVSC, a DSC - DSI egyesületek, továbbá MOB és az országos sportági szakszövetségek biztosítják!

A gyakorlati felvételi anyaga az alábbi felületen érhető el: