A DVSC nagy összegű kutatási pályázatot hirdet

A Debreceni Egyetem és a DVSC szorosabbra fűzi együttműködését, amely új fejezetet nyit az egyetem és a klub kapcsolatának életében, ennek nyomán új dimenziók és egyedülálló lehetőségek nyílhatnak meg a Debreceni Egyetem sport, vagy labdarúgás iránt érdeklődő hallgatói és kutatói számára. Az együttműködés részét képezi többek között egy jelentős összegű sportkutatással kapcsolatos díj, illetve egyéb, az egyetem hallgatóinak szakmai fejlődését elősegítő lehetőség.

Szak-, diploma- vagy tdk dolgozati téma is lehet ez a kutatás!

A Debreceni Egyetem és a DVSC sok szeretettel meghívja az egyetem hallgatóit és kutatóit az együttműködés részleteinek megvitatására 2022. november 15., kedd 14:00-ra, a GTK 104-es előadótermébe.

Az előadáson részt vesznek a DVSC vezetői és játékosa is, valamint a Debreceni Egyetem képviselői.