Splitben tartotta soron következő ülését az EUSA Végrehajtó Bizottsága.

A 2024-ben megrendezésre kerülő Európai Egyetemek Játékának Szervező Bizottságának képviseletében Juhász Péter a MEFS főtitkára, Varga Kata a Debreceni Egyetem, Molnár Réka a Miskolci Egyetem képviseletében tartott beszámolót a szervezés előkészületeiről.

Splitben tartotta soron következő ülését az EUSA Végrehajtó Bizottsága. A május 13-i ülésnapon a 2024-ben megrendezésre kerülő Európai Egyetemek Játékának Szervező Bizottságának képviseletében Juhász Péter a MEFS főtitkára, Varga Kata a Debreceni Egyetem, Molnár Réka a Miskolci Egyetem képviseletében tartott beszámolót a szervezés előkészületeiről, valamint az EUSA Végrehajtó Bizottságának magyar tagja Rakaczki Zoltán adott számot a jelenlegi helyzetről.