Kezdőlap

A Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézete 2018-ban egy új, lektorált tanulmánykötetet indítja útjára a „VÁLOGATOTT TANULMÁNYOK A SPORTTUDOMÁNY KÖRÉBŐL” címmel, melybe várja az új, önálló elméleti vagy empirikus kutatások eredményét tartalmazó, tudományos igényű tanulmányokat, valamint a sporttudomány interdiszciplináris területén készített munkákat, a lap félévenként megjelenő internetes számaiba.

A tanulmánykötet elindítását az a szándék vezérelte, hogy alkalmat és lehetőséget teremtsen a sporttudomány területén együttműködő intézményi, szakmai, tudományos és társadalmi műhelyeknek a közös párbeszédre, az új tudományos kutatási eredményeknek és a jó gyakorlatoknak az elterjesztésére, valamint lehetőséget biztosítson fiatal kutatók tudományos munkáinak a bemutatására.

Tekintse meg a tanulmánykötet legfrissebb számát!