27 jan
Szép győzelmek itthon
A Debreceni Egyetem kosárlabdacsapata hazai pályán a Szolnok ellen diadalmaskodott. Jégkorongegyüttesünk a DAB-ot győzte le nagy csatában, de itthon tartották a pontokat női futsalosaink és női röplabdázóink is. A férfi röpisek nem bírtak a címvédővel.
24 jan
Az egészség központja lesz a Főnix
Mozgásszervi állapotfelméréssel, edzésélettani előadásokkal és prevenciós mozgástani foglalkozásokkal is készülnek a DE sporttudományi szakemberei a következő FőnixFittre. Háromezer négyzetméteren standok és a legjobb erőnléti edzők várják majd a látogatókat.
24 jan
Keleti rangadók előtt
A Debreceni Egyetem kosárlabdacsapata a Szolnokot látja vendégül. Szintén hazai környezetben harcolnak majd a pontokért hokisaink, női röpiseink és futsalosaink. Férfi röplabdázóink a címvédőhöz utaznak.
23 jan
Adj esélyt magadnak!
A fogyatékkal élő emberek a sport segítségével bebizonyíthatják, hogy ugyanolyan teljesítményekre képesek, mint ép embertársaik. Ennek apropóján a DEAC 2020. február 4-én Életmód és mozgásterápiás napot szervez a speciális szükségletű hallgatók számára.
20 jan
Bravúros győzelmet arattak a röpisek
Megszerezte első sikerét az Extraligában a Debreceni Egyetem röplabdacsapata. A DEAC többi együttesének hétvégi mérkőzése ugyanakkor nem alakult jól.
17 jan
Előre a pontokért
A Debreceni Egyetem férfi kosarasai Sopronban készülnek javítani. Floorballosaink hosszú kihagyás után ismét hazai környezetben harcolnak a pontokért. Mindkét futsal- és röplabdacsapatunk parkettre lép hétvégén.
15 jan
Schön László a focicsapat új edzője
A Debreceni Egyetem labdarúgó-szakosztálya Schön László személyében megtalálta a csapat új vezetőedzőjét. A 45 esztendős szakember legutóbb a Ceglédet irányította.
13 jan
Fájó vereségek
Nem sikerült jól a bajnoki mérkőzés a Debreceni Egyetem kosárlabda-, futsal és röplabdacsapatának. A DEAC hokisai és floorballosai ugyanakkor magabiztos győzelmet arattak.
10 jan
Négy mérkőzés itthon
Nem unatkozhatnak a napokban a debreceni sportbarátok, hiszen hazai pályán játszik bajnoki mérkőzést a DEAC kosárlabda-, jégkorong, futsal- és női röplabdacsapata. Floorballosaink idei első tétmérkőzésüket Komáromban vívják. Férfi röplabdázóink megkezdik az Extraliga küzdelmeit.
06 jan
Kétpontos siker Kaposváron
A DEAC férfi kosarasai szoros mérkőzésen nyertek a Kaposvári KK ellen. Jégkorongcsapatunk a bajnokságban és a Magyar Kupában volt érdekelt. Női röplabdázóink nem tudták megállítani a hazai pályán veretlen Kispestet.