Labdarúgóedzői képzés a Debreceni Egyetemen
A hazai felsőoktatási intézmények közül először a Debreceni Egyetem hallgatói szerezhettek a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) által akkreditált labdarúgóedzői diplomát. Az új szakemberek Telkiben, az szövetség központjában vették át okleveleiket. Idén is jelentkezhetnek a hallgatók!
Izgalmas mérkőzések hétvégéje
A DEAC férfi és női kosárcsapata is nyert az ősi rivális Nyíregyháza ellen a hétvégi bajnoki fordulóban. A labdarúgó megye I-ben egy győzelemmel és egy döntetlennel zártak férfi együtteseink és az NB1-ben érdekelt női futsalosaink is helytálltak második szezonbeli mérkőzésükön.
Kosárrangadó és kiélezett focimeccsek
Az ősi rivális Nyíregyháza érkezik a DEAC férfi kosárlabda csapatához. A klub labdarúgói és futsalosai sem pihennek, az első és másodosztály küzdelmei is folytatódnak a hétvégén.
SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Hétvégi sportsikerek
A DEAC nyerte az egyetemi futball derbit. A férfi kosarasok győzelemmel, a futsalos lányok pedig döntetlennel kezdték a bajnokságot.
Új fejezet a DEAC kosarasainál
Új vezetőedzővel és megújult játékoskerettel vág neki a 2016/17-es szezonnak a DEAC Kamilla Gyógyfürdő NB1/B-s férfi kosárlabda csapata.
Sporttörténelmi pillanat
Egymás ellen játszik a két egyetemi csapat a megye I-es labdarúgó bajnokság eheti fordulójában. Évtizedek óta nem történt ilyen.
Győzelem idegenben és itthon is
A DEAC férfi labdarúgó csapata Derecskén, a DEAC II pedig hazai pályán nyert a hétvégén. Szombaton már a női futsalosok bajnoksága is megkezdődik.
Magyar Sportcsillagok Ösztöndíj
A 35 év alatti, egyetemi tanulmányokat folytató tehetséges sportolók támogatására létrehozott ösztöndíjra szeptember 20-ig lehet pályázni.
30 aug
Kezdődnek a bajnokságok
A DEAC valamennyi felnőtt nagypályás labdarúgó csapata játszott augusztus utolsó hétvégéjén. A férfi kosarasok - az új stábbal - még készülnek.