20 jan
Bravúros győzelmet arattak a röpisek
Megszerezte első sikerét az Extraligában a Debreceni Egyetem röplabdacsapata. A DEAC többi együttesének hétvégi mérkőzése ugyanakkor nem alakult jól.
17 jan
Előre a pontokért
A Debreceni Egyetem férfi kosarasai Sopronban készülnek javítani. Floorballosaink hosszú kihagyás után ismét hazai környezetben harcolnak a pontokért. Mindkét futsal- és röplabdacsapatunk parkettre lép hétvégén.
15 jan
Schön László a focicsapat új edzője
A Debreceni Egyetem labdarúgó-szakosztálya Schön László személyében megtalálta a csapat új vezetőedzőjét. A 45 esztendős szakember legutóbb a Ceglédet irányította.
13 jan
Fájó vereségek
Nem sikerült jól a bajnoki mérkőzés a Debreceni Egyetem kosárlabda-, futsal és röplabdacsapatának. A DEAC hokisai és floorballosai ugyanakkor magabiztos győzelmet arattak.
10 jan
Négy mérkőzés itthon
Nem unatkozhatnak a napokban a debreceni sportbarátok, hiszen hazai pályán játszik bajnoki mérkőzést a DEAC kosárlabda-, jégkorong, futsal- és női röplabdacsapata. Floorballosaink idei első tétmérkőzésüket Komáromban vívják. Férfi röplabdázóink megkezdik az Extraliga küzdelmeit.
06 jan
Kétpontos siker Kaposváron
A DEAC férfi kosarasai szoros mérkőzésen nyertek a Kaposvári KK ellen. Jégkorongcsapatunk a bajnokságban és a Magyar Kupában volt érdekelt. Női röplabdázóink nem tudták megállítani a hazai pályán veretlen Kispestet.
03 jan
Idegenbeli meccsek előtt csapataink
A Debreceni Egyetem kosarasai a Kaposvár otthonában vendégszerepelnek. Jégkorongcsapatunk három napon belül két mérkőzést játszik Budapesten. Női röplabdázóink Kispesten lépnek parkettre.
Örömet szereztek a gyerekeknek
A DEAC jégkorongcsapatának mérkőzésén összegyűlt plüssöket megkapták a Reménysugár Gyermekotthon kis lakói. Halászné Varró Erika intézményvezető szerint a macik a szeretetet jelképezik, és ebből most sokat kaptak.
Fontos győzelmek
A Debreceni Egyetem kosár- és jégkorongcsapata sikerrel vívta meg bajnoki mérkőzését. Az egyik találkozó tétje a kupadöntő volt, a másikon előzés történt.
Záporoztak a macik
Jégkorongcsapatunk a csütörtöki siker után újabb hazai mérkőzésre készül, ezúttal a Dunaújvárosi Acélbikák gárdája lesz az ellenfél. A DEAC kosarasai szintén itthon harcolnak majd a pontokért, a ZTE ellen a tét a Magyar Kupa-döntő is lesz.